• velkommen til

    JV CONSTRUCTION ApS

  • JV CONSTRUCTION ApS

     

     

     

    Vi vil være kundens foretrukne valg hver gang

Facebook

Igang nu

 

- 121 boliger i Roskilde. 
 
- 59 boliger og Lidl dagligvarebutik i Valby 
 
- 51 Boliger Stenløse 
 
- Ny Aldi Butik Nakskov 
 
- 20 Rækkehuse Randers 
 
- Kontor for WECO A/S i Rungsted 
 
- Ny Aldi Butik Nr. Sundby 
 
- Ny Aldi Butik Struer
 
- Ny Aldi Butik Viborg
 
- Ny Mc Donalds Vordingborg
 
- Ny Mc Donalds Brande
 
- Ny Mc Donalds Ikast
 
- Karup kartoffelmelfabrik opførelse af ny stivelsesfabrik    (bygherrerådgivning/styring)
 
 

kompetencer

 

Vi udføre hoved og totalentrepriser i hele Danmark inden for boligbyggeri, detailhandel, kontor og erhverv. 

Vi udføre egenproduktion inden for jord kloak beton og murerarbejder.

Vi udfører egenproduktion inden for tømrerarbejde via vores ejerskab i tømrerfirmaet hn byg og montage i Hobro
 
Vi udføre bygherre rådgivning og byggestyrring. 
 
Vi arbejder sammen med en bred vifte af faste underleverandører og rådgivere som vi kender godt, og de kender os, det sikre kvalitet til aftalt pris og tid hver gang.

kontakt

 

Jimmy christensen
Projektleder tlf 53701075.
Mail jimmy@jv-c.dk
 
Allan Jensby 
Projektleder tlf 53801076.
Mail allan@jv.c.dk
 
Simon Beck 
Entrepriseleder jord, kloak beton. Tlf. 20841216 mail simon@jv-c.dk
 
Ronni Bak Larsen 
Projektleder. Tlf 24258906.
Mail rbl@jv-c.dk
 
Klaus Nielsen 
Projektleder. Tlf 21453582
Mail Klaus@jv-c.dk 
 
Dennis Jakobsen 
Projektleder assistent
Tlf 29903454
Mail dennis@jv-c.dk
 
Faktura mail
Faktura@jv-c.dk
Vi vil være kundens foretrukne entreprenør hver gang.

JV Construction ApS
industrivej 7 7760 hurup